ROBIĘ PRAWO JAZDY

Pobieranie i instalacja

Aby zainstalować aplikację ROBIĘ PRAWO JAZDY na swoim komputerze, kliknij znajdujący się poniżej przycisk i pozwól przeglądarce zapisać pobierany plik ROBIE_PRAWO_JAZDY_Setup.exe na komputerze, np. w folderze Pobrane, na Pulpicie, itp.

Po zakończeniu pobierania kliknij dwukrotnie na pobrany plik, aby uruchomić instalator, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Proces instalacji potrwa chwilę.

Po zakończenu instalacji kliknij dwukrotnie na znajdującą się na Pulpicie ikonę ROBIĘ PRAWO JAZDY, aby uruchomić zainstalowaną aplikację. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja pobierze z sieci i zainstaluje bazę pytań, odpowiedzi i multimediów.

Po zainstalowaniu bazy program uruchomi się ponownie i będziesz mógł rozpocząć naukę. Powodzenia!


Pobieranie się rozpoczęło...

Uwaga - jeżeli zdarzy się, że pobieranie zakończy się niepowodzeniem (tak czasem dzieje się w przypadku pobierania dużych plików przez niektóre przeglądarki), spróbuj ponownie pobrać instalator programu w sposób alternatywny - w postaci kilku mniejszych części, ewentualnie przy użyciu innej przeglądarki. Zalecana przeglądarka to Mozilla Firefox.